ÇÖZÜMLER



iFiber

CWDM

CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing) ile fiber kablo limiti olan durumlarda veya tek fiber üzerinden band genişliğini arttırmak için kullanılır. Tek kıl fiber üzerinden farklı renklerde/dalgaboylarında veri iletimi sağlanır. Böylece 1G link 10 dalga boyu kullanırsa 10 farklı hedefe 1G iletimi yapabilir. CWDM pasif veya aktif MUX/DEMUX cihazları ve dalga boylarına özel olan SFP'ler ile kurulur. CWDM'de 1270nm ile 1610nm arasında 20nm ile ayrılmış olarak 18 dalga boyu kullanılır.



iFiber olarak, distribütörlüğünü yaptığımız SmartOptics markası ile CWDM için gerekli olan tüm SFP, SFP+ , MUX ve DEMUX çözümlerini sunuyoruz.







ÜRÜNLERİMİZ
Smartoptics CWDM Ürünleri



iFiber

Detaylı Bilgi için :